• Islandia Islandia
  • Djenne MaliDjenne Mali
  • Burkina FasoBurkina Faso
  • Islandia Islandia
  • Islandia Islandia
  • FilipinyFilipiny
  • Djenne Mali Djenne Mali

BIURO PODRÓŻY ESTA ESTERA HESS

Z dniem 1 czerwca 2007 Biuro Podróży ESTA Estera Hess zostało wpisane do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 420. Wszyscy Turyści ESTY zostali także objęci gwarancją turystyczną nr M103202 wystawioną przez Signal Iduna.

ESTA proponuje imprezy turystyczne dla małych grup, w zależności od kierunku liczące od 5 do 15 osób, które uwzględniają ciekawy program oraz wyszukane miejsca noclegowe. Kierunki wypraw to egzotyka. 

Od lipca 2008 roku BP ESTA jest członkiem Wielkopolskiej Izby Turystycznej !

Mając możliwość przygotowania grupy z dużym wyprzedzeniem czasowym, chcielibyśmy  zaproponować Turystom atrakcje wymagające wcześniejszej rezerwacji miejsc, lub zapisów na kilka miesięcy wprzód. Programy opieramy na miejscach ciekawych, wartych zobaczenia, urozmaicając je dodatkowo wygospodarowanym czasem na aktywne zwiedzanie danego kraju. Uwzględniamy indywidualne prośby Turystów.

Przeloty opieramy tylko na liniach rejsowych. W miarę możliwości postaramy się dopasować wyloty oraz przyloty do poszczególnych miejsc zamieszkania Turystów. Przy małej grupie mamy większą elastyczność.

Oczywiście programy zaproponowane przez nas są bazą, którą możemy poszerzać o sugestie grupy zarówno w kraju jak i na miejscu, w miarę dostępności wolnego czasu. Każdorazowo minimalna podana liczba uczestników redukuje koszty pobytu pilota za granicą. Co nie znaczy, że przy mniejszej liczbie uczestników impreza nie odbędzie się. Cena imprezy będzie jednak wyższa o koszt 1 osoby odpowiednio podzielony na liczbę uczestników wyjazdu.

W swojej ofercie zawieramy wycieczki do krajów, które urzekły nas w szczególny sposób i dokąd chcielibyśmy chętnie wrócić. Pracujemy nad nowymi trasami. Tu liczymy na pomoc i wskazówki dokąd warto pojechać i co należałoby wspólnie zobaczyć.

W czerwcu 2012 BP ESTA obchodzić będzie swoje piąte urodziny. Przez te lata istnienia udało się nam zdobyć liczne grono Przyjaciół oraz wiernych Kompanów w podróży. Dotarliśmy do wielu dzikich i egzotycznych zakątków świata. Nawiększą naszą dumą jest wyprawa do Papui Zachodniej. Ale na każdej z tras cieszymy się odkrywając nieznane wszystkim zakątki magicznego świata: nocleg na pustyni w Egipcie, niesamowite laguny w Boliwii, Inca Trail i zjazd z przełęczy na rowerach w Peru, kolorowe motyle monarcha w Meksyku, pełen wrażeń zjazd na linach w Kostaryce, rafting na rzece Zambezi w Zambii... 

Cieszymy się, że nasze propozycje znajdują wielu nowych Klientów oraz nasze grono Turystów stale rośnie. Zapraszamy na kolejne wyjazdy, tym bardziej, że ich oferta ulega poszerzeniu. 

Jesteśmy też dumni, że po bardzo wielu wyjazdach udało się nam zorganizować spotkania powycieczkowe, podczas których w bardzo miłej atmosferze wspominaliśmy wspólnie spędzone chwile na wyjeździe, rozkoszowaliśmy się ucztą fotograficzną i filmową, a i planowaliśmy kolejne wyjazdy.

 W styczniu 2009 po raz pierwszy byliśmy gospodarzami Balu Podróżnika. Zabrakło nam miejsc, tylu było Chętnych. Zabawa do białego rana była bardzo udana. Planujemy kontynuuowanie nowej tradycji w 2013 roku.

 Na bieżąco zapraszamy do śledzenia doniesień o wystawach, wernisażach lub pogadankach o podróżach z udziałem ESTY.

ESTA w Urzędzie Patentowym: Świadectwo

Prócz egoztycznych podróży staramy się łączyć naszą główną działalność z innymi pomysłami. I tak często gościmy na łamach pism głównie związanych z turystyką i podróżami, często siadamy za mikrofonem Radia Afera lub Antyradia. Zawozimy pomoc w najodleglejsze zakątki świata. dzieciakom z Peru ufundowaliśmy rowery, dla maluchów z Kenii i Etiopii zawieźliśmy mnóstwo ubrań i zabawek. W Kambodży wywiercono dzięki nam trzy studnie.

Zapraszam na stronę dotyczącą tłumaczeń! odwiedź